Direktori Telefon

Belanjawan / Direktori Telefon

SEKSYEN BELANJAWAN

Jawatan Nama Emel No. Samb
Timbalan Bendahari Puan Iza Rahayu Binti Abd Rahim iza_rahayu@usm.my 5253
Puan Farah Shafinaz Binti Ibrahim Setiausaha Pejabat sfarah@usm.my 4283
KUMPULAN WANG MENGURUS, PEMBANGUNAN (RANCANGAN MALAYSIA), AM & ENTERPRISE
Penolong Bendahari Kanan Puan Nurul Hayati Binti Azme nurulhayati@usm.my 3755
Penolong Akauntan Encik Norzaidi Bin Bulat norzaidi@usm.my 3797
Penolong Akauntan Puan Monasalwa Binti Hamzah monasalwa@usm.my 3796
KUMPULAN WANG UNIVERSITI PENYELIDIKAN, PEMBANGUNAN & (PENYELIDIKAN) & AM (PENYELIDIKAN)
Penolong Bendahari Kanan Encik Wan Shamsul Bakri Bin Wan Hassan shamsulbakri@usm.my 5239
Penolong Akauntan Cik Nursyafawati Binti Mohd Shuhaimi nursyafawati@usm.my 5036
Cik Naziera Binti Asri Pembantu Tadbir (Kewangan) naziera@usm.my 3695